Sisustus

Hoone siseseinad

Siseseinte viimistluses kasutame eluruumis, koridoris ja magamistoas kahte erinevat seinakattematerjali, mis annab kliendile võimaluse valida endale sobiliku variandi võttes arvesse maja välis-ja sisekeskonda ning hinda.

  • Ristkihtpuit liimpuitplaat kuusk mida on võimalik toonõlitada või lakkida;
  • Kipsplaat mis on krunditud ja 2x toonvärvitud ;

Ristkihtpuit liimpuitplaat kuusk, 19 x 625 x 2500 mm
Ristkihtpuit on mõneti vineeriga analoogiline materjal, koosnedes paaritust arvust puidukihtidest, milledes kiudude suund kõrvuti asetsevates kihtides on teineteisesuhtes risti. Spooni asemel aga on kihtides serviti kokku liimitud või liimimata puitlamellid. Tänu risti asetsevatele puidukihtidele on ristkihtpuidu omadused lapikpinnas ühtlased, ei ole vahet, millist serva koormata. Ristuvad kihid tagavad nn lukustava efekti, mis tagab plaadi mõõtude väga hea püsivuse niiskuse muutuste korral ja vähendab oluliselt puitmaterjali kuivamise negatiivseid mõjusid.

Siseseinad niisketes ruumides on eelnevat töödeldud Soome tootja Kiiltö hüdroisolatsioonisüsteemiga ja hiljem plaaditud 200x600mm keraamiliseplaadiga.

Hoone laed

Lagede viistluses kasutame kahe erinevat kattematerjali, mis annab kliendile võimaluse valida endale sobiliku variandi võttes arvesse maja välis-ja sisekeskonda ning hinda.

  • Ristkihtpuit liimpuitplaat kuusk mida on võimalik toonõlitada või lakkida;
  • Kipsplaat mis on krunditud ja 2x toonvärvitud;

Niiskete ruumide lagedes kasutame niiskuskindlat kipsplaati mis on krunditud ja 2x toonvärvitud.

Hoone põrandad

Elutoa, köögi, koridori-ja magamistoa põrandad on kaetud naturaalse tammespoonist parkettiga.

Niiskete ruumide põrandad on eelnevalt töödeldud Soome tootja Kiiltö hüdroisolatsioonisüsteemiga ja hiljem plaaditud 300x600mm keraamiliseplaadiga.