Kuidas osta

Smart LOFT

Smart LOFT on moodulmaja mis transporditakse ja paigaldatakse krundile ühes tükis. Hoone on varustatud integreeritud mööbli, kodu-ja sanitaartehnikaga. Hoonesisesed tehnosüsteemid on ühendatud juba tehases ning ühendades maja välisvõrgu tehnosüsteemidega on maja koheselt kasutatav.

Hoonesse on võimalik lisada võimalikku lisavarustust mis teeb majas elamise veelgi mugavamaks.

Teil on võimalus lasta oma Smart LOFT kohandada vastavalt Teie soovidele ( vajadusel ka peegelpildis põhjaplaan ) Meie projekteerimismeeskond teeb Teiega koostööd tagamaks, et hoone sise-ja välisviimistlus vastavad Teie vajadustele ja otstarbele ning saame vajadusel kohandada tarnespetsifikatsiooni sisu vastavalt Teie soovidele.

Alljärgnevalt leiate teejuhise kuidas toimida ja mis infot vajame, et saaksime Teile koostada hoone hinnapakkumise vastavalt Teie soovidele ja vajadustele.

Projektdokumentatsioon

 1. Hoone ehitusloa või teatise taotlemiseks on olemas kõik vajalik projektdokumentatsioon.
 2. Meie koostööpartner ( arhitektibüroo ) aitab Teil vajadusel koostada vajaliku ehitusloa dokumentatsiooni ja taodelda ehitusluba.
 3. Hoone projekteerimisel on lähtutud parimatest ehitustehnoloogiast ja materjalidest.
 4. Hoonetes kasutatud materjalid on kvaliteetsed ja vastavad kõigile EL ja Soome ehitusstandarditele.

Tarnespetsifikatsioon

 1. Hoone on varustatud vajalike ehitusmaterjalide, seadmete, integreeritud mööbli, kodu-ja sanitaartehnikaga, mille loetelu leiate toote Lisainfo menüüst > Tarnespetsifikatsioon
 2. Hoonesse on võimalik lisada võimalikku lisavarustust mis teeb hoones elamise veelgi mugavamaks, mille loetelu  leiate toote Lisainfo menüüst  >  Lisavarustus                                            
 3. Teil on võimalus vajadusel kohandada oma Smart LOFT  tarnespetsifikatsiooni  vastavalt Teie soovidele ja otstarbele, edastades sellesisuline info meie projekteerimismeeskonnale.

Esmane kontakt

 1. Vajame Teilt planeeritava hoone asukoha aadressit, et kontrollida saadetise ligipääsu krundile, et tagada Teile hoone tarnimise võimalust. 
 2. Vajame Teilt planeeritava hoone maapinna geoloogiat, et leida Teile koos koostööparteritega sobilik vundamendilahendus.
 3. Vajame Teilt planeeritava hoone välistrasside ( vesi, kanalisatsioon, elekter ) asukohta, et leida Teile koos koostööparteritega sobilik lahendus välistrasside ühenduseks hoonega.
 4. Edasta meile oma soovid tarnespetsifikatsiooni sobivusest ja võimalikust lisavarustusest ja töödest, et saaksime Teile koostada hoone hinnapakkumise vastavalt Teie soovidele ja ja vajadustele.
 5. Edasta ülaloetud info koos võimaliku lisainfoga meie projekteerimismeeskonnale > Võta ühendust

Hoone transport  ja paigaldus

 1. Hoone tuuakse krundile treileriga moodulina ühes tükis.
 2. Hoone tõstmise ja paigalduse teostab kas Smart LOFT paigaldusmeeskond ise, tema partnerfirma või kohalik töövõtja.
 3. Pärast kõikide paigaldustööde tegemist teostatakse koos kliendiga hoone lõplik ülevaatus, koostatakse hoone ülaandmise – vastuvõtmise AKT ja seejärel on hoone koheselt kasutatav.